Mıhçıoğlu Makine

Mıhcıoğlu Makine 1970 yılında Plastik Enjeksiyon Makineleri ve Plastik Granür Makineleri imalatı yaparak makine sanayi sektörüne girmiştir. 1984 yılından itibaren Tekstil Sektörü için Geri Dönüşüm Tesisleri, Tarak Makineleri, Elyaf Kesme Makineleri ve Karnet Makineleri imalatı yapmıştır.

Bizi Takip Edin
 

Hakkımızda

Hakkımızda

MIHÇIOĞLU makine bir aile şirketidir. Şirketin kurucusu yönetim kurulu başkanı Sn.Mehmet İlhami Mıhçıoğlu Gaziantep’te makinecilik sektöründe önde gelen usta isimlerden biridir. Mıhçıoğlu Makine 1970 yılında plastik enjeksiyon makineleri ve plastik geri dönüşüm makineleri imalatı yaparak makine sanayi sektörüne girmiştir.

about-us
about-us-2

1984 yılından itibaren tekstil makineleri sektörü için de üretim faaliyetlerine başlamıştır. Mıhçıoğlu Makine olarak yönetim kurulu başkanımızın ışığı altında ve tecrübelerini kendimize ilke edinerek Mıhçıoğlu Makine olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Firmamız Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi’nde çalışmalarımıza ve üretimimize daha verimli bir şekilde devam etmektedir. Mıhçıoglu Makine olarak dünyada ki önde gelen firmalar arasında olmak için çalışmalarımıza yenilikçi ruhumuz ve ülkemizin kalkınması için durmadan üreterek çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

about-us-3
img

Kalite Grafiğimiz

Profesyonellik0%
Gelişime dönük fikirler0%
Son teknolojiye uygunluk0%
×